Steelvent Miskolc Rallysprint
Miskolc, 2014.08.23-24.
Állás GY2 után (ideiglenes részeredmény)
Rank Rsz. Vezető - Navigátor Versenyautó Kat. (Rank) Gy2 Rank Time Gap
Abszolút
1 14 Bukulya István - Takács Gábor Lada 2107 5 kat (1) 3:04.9 (1) 6:17.5
2 1 Simák Tamás - Baranyi Tibor Lada VFTS 4 kat (1) 3:16.4 (3) 6:36.0 18.5
3 48 Fancsik Gergely - Kapás Attila Lada VFTS 4 kat (2) 3:13.9 (2) 6:42.5 25.0
4 42 Nagy Norbert - Szabó Krisztián Lada VFTS 4 kat (3) 3:20.5 (4) 6:51.5 34.0
5 21 Riskó László - Riskó Lászlóné Toyota Corolla 5 kat (2) 3:23.5 (6) 6:52.2 34.7
6 18 Veszprémi Roland - Kassai Tibor Peugeot 306 S16 5 kat (3) 3:24.7 (8) 6:59.5 42.0
7 12 Sándor András - Sándor-M. Emese Lada 2101-3 5 kat (4) 3:26.4 (9) 6:59.8 42.3
8 20 Bíró Gergő - Bíró Balázs Opel Astra GSI 5 kat (5) 3:22.1 (5) 7:01.0 43.5
9 24 Kocsis Nándor - Németh Anita Lada 2105/07 5 kat (6) 3:31.5 (12) 7:08.7 51.2
10 34 Molnár Attila - Molnár László Lada 2107 4 kat (4) 3:27.5 (10) 7:11.9 54.4
11 49 Csibrák Zoltán - Csibrák Csaba Lada 2101 4 kat (5) 3:30.3 (11) 7:13.1 55.6
12 2 Csomós János - Kondrák Csaba Opel Astra 5 kat (7) 3:34.1 (16) 7:14.7 57.2
13 46 Bacsa Tamás - Jakab Ambrus Lada 2101 4 kat (6) 3:24.0 (7) 7:15.4 57.9
14 25 Szalánczi László - Naár Gábor Lada 2105 5 kat (8) 3:33.8 (15) 7:21.6 1:04.1
15 30 Kun Gábor - Pajkos Dávid Lada VFTS 4 kat (7) 3:32.4 (13) 7:22.0 1:04.5
16 47 Simon György - Kereskényi Balázs Lada 21074 4 kat (8) 3:33.7 (14) 7:26.3 1:08.8
17 33 Thomázy András - Szabó Dániel Lada 21053 4 kat (9) 3:34.4 (17) 7:28.5 1:11.0
18 17 Szombati István - Szabó Gyula BMW E 30 5 kat (9) 3:37.4 (18) 7:33.0 1:15.5
19 35 Tóth Roland - Tamás Gergő Lada VFTS 4 kat (10) 3:43.1 (19) 7:34.8 1:17.3
20 27 Ágoston Ádám - Szakos Dénes Skoda Felicia 4 kat (11) 3:47.9 (21) 7:41.9 1:24.4
21 36 Kuttor Norbert - Havasi Gábor Lada 2105 4 kat (12) 3:46.4 (20) 7:42.4 1:24.9
22 32 Erdélyi György - Dredán György Lada 2107 4 kat (13) 3:51.3 (24) 7:50.1 1:32.6
23 56 Dudás István Márton - Mártha Norbert Lada 2101 4 kat (14) 3:50.7 (23) 7:54.7 1:37.2
24 40 Zajácz Róbert - Vizsolyi Róbert Lada 2107 4 kat (15) 3:52.2 (25) 8:00.5 1:43.0
25 45 Majoros Gábor - Dudás György Lada 2107 4 kat (16) 3:55.3 (26) 8:04.0 1:46.5
26 23 Berta Gábor - Mihalcsik József Lada 2107 5 kat (10) 3:49.1 (22) 8:09.2 1:51.7
27 52 Koczán Béla - Szabó Sándor Suzuki Swift 3 kat (1) 4:02.0 (27) 8:10.7 1:53.2
28 16 Molnár Gábor - Pálfalusi István BMW E30 5 kat (11) 4:09.7 (32) 8:12.4 1:54.9
29 43 Bodnár Ádám - Szatmári Ede Lada 2101 4 kat (17) 4:08.3 (30) 8:17.9 2:00.4
30 26 Takács Bence - Madarász Szabolcs Lada VFTS 5 kat (12) 4:09.2 (31) 8:22.7 2:05.2
31 28 Bujdos Zoltán - Ruszó József VW Golf 4 kat (18) 4:12.7 (33) 8:23.5 2:06.0
32 38 Andó Zoltán - Tóth Ádám Lada 2107 4 kat (19) 4:03.8 (28) 8:25.3 2:07.8
33 51 Bűdi Norbert - Tajthy Áron Suzuki Swift GTI 3 kat (2) 4:31.8 (37) 8:38.3 2:20.8
34 50 Márton Ferenc - Sármásy Árpád Lada 2107 4 kat (20) 4:06.0 (29) 8:41.7 2:24.2
35 44 Molnár Ádám - Molnár Máté Lada 21011 4 kat (21) 4:18.5 (34) 8:43.8 2:26.3
36 31 Homoki Norbert - Vadnay Krisztián Lada 2105 4 kat (22) 4:25.6 (36) 9:25.7 3:08.2
37 39 Kerékgyártó Márk - Nyeste Krisztián Lada 2101 4 kat (23) 4:19.0 (35) 9:26.7 3:09.2
38 37 Gál Sándor - Barna Gábor Lada 21011 4 kat (24) 7:09.8 (38) 11:14.5 4:57.0
DNF - Gy2
22 Csomós Ferenc - Vachter Gábor Lada VFTS 5 kat
41 Paulik Csaba - Kuczó Zsolt Lada 2107 4 kat
DSQ - Gy2
29 Jaczenkó Bence - Jaczenkó Gyula Peugeot 106 S16 4 kat
6 kat-2WD
1 7 Veres György - Péli Tibor BMW E30 6 kat-2WD (1) 3:15.6 (1) 6:36.7
2 5 Gecs Máté - Dorkó András BMW E36 6 kat-2WD (2) 3:30.5 (2) 7:09.2 32.5
3 6 Sebestyén Roland - Radó István BMW M3 6 kat-2WD (3) 3:33.0 (3) 7:09.9 33.2
4 53 Somogyi Zoltán - Zoltán József BMW E 30 6 kat-2WD (4) 3:37.5 (4) 7:22.2 45.5
5 11 Trencsényi Vince - Trencsényi Tamás Nissan 200SX S14a 6 kat-2WD (5) 3:42.5 (5) 7:39.7 1:03.0
6 kat-4WD
1 4 Molnár István - Tokaji Tamás Mitsubishi L. Evo VI. 6 kat-4WD (1) 3:03.7 (1) 6:14.3
2 3 Gazdik László - Rádi Tibor Mitsubishi L. Evo VI. 6 kat-4WD (2) 3:26.4 (2) 6:58.6 44.3
3 8 Czél Balázs - Czél Péter Subaru Impreza 6 kat-4WD (3) 3:41.4 (3) 7:36.9 1:22.6
DNF - Gy2
9 Csik Donát - Szatmári Gyula Subaru Impreza 6 kat-4WD
Licence
1 P1 Kazár Miklós - Percze Nándi Mitsubishi L. Evo L/1 (1) 2:51.0 (1) 5:52.2
2 P2 Ollé Sándor - Czakó Janek Ford Fiesta S2000 L/1 (2) 2:55.9 (2) 6:08.0 15.8
3 P16 Csomós Miklós - Nagy Attila Opel Corsa Turbo L/2 (1) 3:04.1 (3) 6:31.5 39.3
4 P12 Németh "Kisubi" István - Németh "Uborka" István Lada 2101 L/2 (2) 3:11.1 (4) 6:32.0 39.8
5 P9 Juhász Csaba - Juhász Zsolt Renault Megane L/2 (3) 3:11.4 (5) 6:36.5 44.3
6 P5 Büttösi Zsolt - Radványi József Mitsubishi L. Evo VI. L/1 (3) 3:14.2 (7) 6:38.1 45.9
7 P15 Tőzsér Áron - Szebellédi László BMW M3 L/2 (4) 3:11.4 (5) 6:48.2 56.0
8 P18 Krehlik Nándor - Krehlik Adrienn Lada 2107 L/2 (5) 3:21.3 (8) 6:59.2 1:07.0
9 P4 Tóth István - Sillye Zsolt Lada 2105 L/2 (6) 3:26.1 (11) 7:01.7 1:09.5
10 P11 Kerekes "ZúZoo" László - Kerekes Réka VW Golf L/2 (7) 3:24.6 (9) 7:11.7 1:19.5
11 P10 Tarr Zsolt - Szabó Gábor Honda Civic Type-R L/2 (8) 3:36.0 (13) 7:20.4 1:28.2
12 P20 "TOM" - "SZÖCSI" Honda Civic L/2 (9) 3:32.0 (12) 7:29.0 1:36.8
13 P21 Bartha Nándor - Puhl Dániel Opel Astra GSI L/2 (10) 3:39.2 (14) 7:52.5 2:00.3
DNF - Gy1
P7 Jedlóczki László - Hubicska Melinda Subaru Impreza L/1
P8 Bakó László - Bagó László Citroen C2 L/2 3:24.9 (10)
P14 Bencs Zoltán - Bencs Gábor Skoda Felicia L/2
P17 Vida Péter - Fonó Ákos Renault Clio III.RS. L/2
DNF - Gy2
P3 Ifj. Kiss László - Varga Zsuzsanna Mitsubishi L. Evo IX. L/1
P19 Ruszkai Attila - Ruszkai Máté Lada 2101 L/2
Az esetleges büntetések a verseny végén kerülnek kiszabásra.